ZŠ a MŠ Malá Skála

ZŠ - Květnový výlet do Velké Británie

ZŠ - Květnový výlet do Velké Británie

Vybraní žáci osmé a deváté třídy se vydali na týden spolu s učitelkami a ZŠ Pelechovská na jih Anglie. Vyzkoušeli jsme dvě možnosti, jak se do Anglie dostat - trajektem a Eurotunelem.

Navštívili jsme Portsmouth s historickými doky, vrakem Mary Rose a věž Spinnaker Tower, v Bournemouth měli výuku s rodilými mluvčími a odpoledne Oceanarium a procházka po pobřeží. Viděli jsme krásy Dorsetu, Old Harry Rocks, Lulworth Cave, Durdle Door. Poslední den patřil Londýnu - hodinová plavba po Temži pod Tower Bridge, dále London Eye, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Soho, Leicester Square a mnoho dalších zajímavých míst a památek; cesta zpět do North Greenwich po Jubilee Line tzv. tube - metrem. Ubytováni v rodinách i celý zájezd si všichni moc užili a chválili. 

Datum vložení: 12. 5. 2024 10:26
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2024 10:37
Autor: Victor Trnka

Fotogalerie

Nejnovější fotogalerie

ZŠ - Výlet dětí ze ŠD do Sedmihorek 2024