Žáci druhé třídy se dne 17. 4. 2026 vydali za splnění čtenářské výzvy do knihovny v Železném Brodě. S paní knihovnicí si připomněli pravidla chování v knihovně, to jak půjčování knih funguje a co vše je možné si zapůjčit.
Žáci si také připomněli, jak se ke knihám chovat. Poté si povídali o pohádkových postavách a na závěr si každý svou postavičku z pohádky vyrobil. Děkujeme paní knihovnici za hezkou prohlídku knihovny.