rozšířené vyhledávání
ZŠ a MŠ Malá Skála Škola v ráji

Od 18.11. návrat 1.A a 2.A do školy

MŠ - Informace k obnovení provozu MŠ

Od 25. 5. 2020 bude se zvýšenými hygienickými opatřeními znovu otevřena MŠ.

Do pondělí 18. 5. 2020 je třeba závazně přihlásit dítě k obnovené docházce do MŠ na emailu yvetaplatkova@seznam.cz nebo na telefonním čísle 775 748 799.

Před nástupem do MŠ předloží zákonný zástupce dítěte čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení s rizikovými faktory (formulář je k dispozici na konci této zprávy).

 

Základní pravidla fungování MŠ

 • Dospělá osoba bude mít při vstupu do MŠ roušku.
 • Prosíme, aby do budovy MŠ vstupovala s dítětem pouze jedna doprovázející osoba.
 • V případě setkání více osob před MŠ, udržujte, prosím, odstup 2 metry.
 • Po zazvonění vyčkejte na vpuštění do MŠ - po jedné rodině.
 • Při vstupu do budovy použije doprovázející osoba dezinfekci na ruce.
 • Učitelka v šatně provede ranní filtr - měření teploty, kontrola příznaků akutního nemocnění dítěte.
 • Po převlečení dítěte v šatně, si dítě důkladně umyje ruce mýdlem v umývárně.
 • Děti si nesmí nosit do MŠ žádné vlastní hračky.
 • Pro pobyt venku budeme využívat areál MŠ, podle podmínek budeme děti střídat nebo dělit. Dejte, prosím, dětem vhodné oblečení na zahradu.
 • Děti si nebudou v MŠ čistit zuby.
 • Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nesmí vstoupit do MŠ.
 • Pokud dítě začne (v průběhu dne) vykazovat některý z možných příznaků COVID-19, je nutné umístit jej do samostatné místnosti a kontaktovat zákonné zástupce s ohledem na okamžité vyzvednutí dítěte. O podezření se informuje spádová hygienická stanice. Ostatní děti je pak vhodné umístit do jiné místnosti nebo změnit výuku na pobyt venku s povinným nošením roušky, dokud není známý zdravotní stav indisponovaného dítěte. Pro tento případ bude mít dítě v šatně uloženou v sáčku roušku označenou značkou.

Přílohy

Čestné prohlášení

cestne_prohlaseni.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 268,76 kB
Datum vložení: 13. 5. 2020 12:54
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2020 13:00
Autor: Správce Webu