ZŠ - Rozvrh a pravidla online výuky pro 2. stupeň

Změny distanční výuky pro 2. stupeň od pondělí 2.11.

Stávající režim distanční výuky, tedy zadávání úkolů v MS Teams, bude doplněn online konzultacemi (v délce 30 minut) také na platformě MS Teams.

Zadávání úkolů bude stále probíhat ve stávajících předmětových týmech. Online konzultace budou probíhat v nově vytvořených týmech (pojmenovaných podle vzoru "6.A (skupina 1) online výuka"). Každá třída je rozdělena vždy do dvou týmů (skupina 1, skupina 2). Složení skupin je pevně dané a dostanou ho rodiče přes Bakaláři/Komens a žáci přes Teams/chat.

Rozvrh distanční online výuky

Rozvrh online výuky pro 2. stupeň

Pravidla distanční online výuky

• Distanční výuka je povinná a hodnocená