ZŠ a MŠ Malá Skála

ZŠ - Po 26.2. až Pá 1.3. - jarní prázdniny / MŠ - St 28.2. - mimo provoz

ZŠ - Výtvarná soutěž v Dolánkách - „Český ráj očima dětí“

ZŠ - Výtvarná soutěž v Dolánkách - „Český ráj očima dětí“

Dům přírody Českého ráje v Dolánkách pořádalo výtvarnou soutěž pro děti na téma „Český ráj očima dětí“. Této výtvarné soutěže se zúčastnili žáci první, druhé a páté třídy. Ve čtvrtek 4. 5. se konalo slavnostní vyhlášení výsledků této soutěže.

Děti se na toto vyhlášení vydaly pěším výletem posilněni točenou zmrzlinou a zpět jely vlakem.

Do soutěže se zapojilo 139 dětí se svými díly. I přes velkou účast obsadili naši žáci vítězná místa.

V kategorii Památky a stavby Českého ráje (6-8 let) zvítězila Leona Popovičová z 2.A s dílem Cesty u hradu. Dalšími vítězi byli Markéta Moravcová, 5.A, s obrázkem Hrad Kost (9-11 let) a Antonín Homolka, 5.A s rozhlednou Hlavatice v kategorii Krajinou Českého ráje.

Všechna díla jsou vystavena v Domě přírody až do 30. června 2023.

Děkujeme všem dětem, které se soutěže zúčastnily a těšíme se na další ročník.

Datum vložení: 16. 5. 2023 9:01
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2023 9:07
Autor: Victor Trnka

Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

ZŠ - Odpoledne v ŠD 2024