ZŠ+MŠ – Provoz školy od pondělí 30.11.

Celý 1. stupeň + 9.A přechází na prezenční výuku ve škole.
6.A+7.A a 8.A se bude po týdnu střídat.

• Pokračuje ve stávajícím režimu.

Základní škola

• Žáci i všechny další osoby ve škole mají povinnost nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole (s výjimkou konzumace jídla a pití).
  • Třídy musí být po celou dobu pobytu ve škole odděleny. Místnosti musí být pravidelně větrány.
  • Hudební výchova bez zpěvu, tělesná výchova formou vycházek nebo výuky teorie.

1. stupeň (1.A – 5.A)

• Stálá prezenční výuka ve škole dle standardního rozvrhu s aktuálními změnami.

• Stálá prezenční výuka ve škole dle standardního rozvrhu s aktuálními změnami.

6.A, 7.A, 8.A

• V týdnu od 30.11. do 4.12. se do školy vrací 6.A a 7.A.
  • 8.A zůstává na distanční výuce.
  • V dalším týdnu se prohodí (8.A ve škole, 6.A+7.A distanční výuka).
  • Online konzultace distanční výuky i prezenční výuka dle standardního rozvrhu s aktuálními změnami.

Rozvrh

• Celá ZŠ se vrací k výuce dle standardního rozvrhu s aktuálními změnami. Odkaz zde >>>
  • To platí i pro třídy na distanční výuce, které budou mít v rozvrhu jen hodiny online konzultací.
  • Na online konzultace zůstanou třídy rozděleny.
  • U většiny předmětů budou online konzultace probíhat tak, že 1. skupina začne v čase dle rozvrhu a 2. skupina o 25 minut později. Jestliže má tedy např. 8.A online konzultaci z ČJ v rozvrhu v pondělí 2. hodinu, tak 1. skupina začne v 8:30 a 2. skupina ji vystřídá v 8:55.
  • Výjimkou je AJ ve všech třídách a D v 7.A. Tady bude mít daná skupina celou vyučovací hodinu, každá skupina v jiném termínu. V rozvrhu jsou skupiny označeny jako ONL1 (1. skupina) a ONL2 (2. skupina).
  • Nejlépe je sledovat rozvrh uvnitř systému Bakaláři, protože tam každý žák (nebo rodič) vidí jen svůj rozvrh na celý aktuální a následující týden.
  • Rozvrh na školním webu sice také pracuje s aktuálními změnami, ale zobrazit lze jen rozvrh třídy, učitele nebo místnosti, a hlavně změny se zobrazují jen 5 pracovních dní dopředu, takže když se ve středu podíváte na rozvrh na příští týden, tak uvidíte změny jen do středy a na čtvrtek a pátek uvidíte jen stálý rozvrh bez aktuálních změn.

• Žáci musí být odděleni dle tříd.
  • Ranní i odpolední provoz POUZE pro 1.A, 2.A a 3.A.
  • 3.A bude provizorně v učebně v přízemí s odpoledním provozem jen do 15:00.

Školní jídelna

• Žáci, kteří se vrátí do školy a kteří před distanční výukou chodili na oběd, budou od pondělí na obědy automaticky PŘIHLÁŠENI.
  • Ani ve školní jídelně se třídy nemohou potkávat, bude proto stanoven harmonogram odchodů na oběd. Nastane tedy situace, že určitá třída, která by dle rozvrhu měla končit např. 12:10, skončí ve 12:25 nebo dokonce až v 12:40, podle toho, ve které vlně půjde na oběd.
  • Pro žáky na distanční výuce, zaměstnance a externí strávníky se provoz nemění.

Datum vložení: 26. 11. 2020 13:18
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2020 14:55